O Collis

COLLIS Sp. z o.o. Invest S.K.A. to spółka celowa , powołana pierwotnie do realizacji inwestycji budowlanych o charakterze wypoczynkowo-rekreacyjnym oraz handlowo – biurowym.

Zarząd Spółki tworzą doświadczeni przedsiębiorcy, związani z rynkiem usług, którzy od lat z pasją i zaangażowaniem oddają się realizacji nowych celów, o czym świadczą liczne, prowadzone z powodzeniem projekty biznesowe.

Jako inwestor, Spółka skupia wokół siebie interdyscyplinarny zespół doradców branżowych odpowiedzialnych za realizacje poszczególnych etapów w prowadzonych przedsięwzięciach. Taka forma organizacji zapewnia firmie profesjonalną obsługę i kontrolę nad realizowanymi projektami oraz podnosi bezpieczeństwo prowadzonych inwestycji.

Struktura kapitałowa COLLIS:
Spółka posiada udziały w następujących firmach:
Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
Sp. z o.o. S.K. , Rzeszów
98%
49%
Ogólnopolskie Biuro Pracy Osób
Niepełnosprawnych sp.z o.o.,
S.K., Warszawa
 

Spółki Grupy Kapitałowej świadczą od ponad 10 lat usługi wyłącznie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami osób niepełnosprawnych z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów. Z usług naszej firmy korzysta już ok. 1500 firm.

 Odwiedzalność naszych serwisów internetowych to ok. 1 mln odwiedzin miesięcznie. W naszych serwisach znajduje się ponad 150 tysięcy artykułów, opracowań oraz ponad 11 tys. pytań i odpowiedzi, co stanowi największy zbiór informacji o tematyce dla pracodawców osób niepełnosprawnych. Na przestrzeni ostatnich kilku lat znacznie zróżnicowaliśmy zakres naszych usług, co zaowocowało tym, że jesteśmy w stanie obsłużyć naszych Klientów w sposób kompleksowy. Z naszą firmą współpracują najlepsi specjaliści, znawcy tematyki oraz wykładowcy.

Znaczny wzrost zapotrzebowania na usługi szkoleniowe i doradcze przyczynił się do świadczenia usług szkoleniowych i doradczych. Działalność w obronie interesów pracodawców osób niepełnosprawnych zaowocowała również powstaniem Organizacji zrzeszającej pracodawców osób niepełnosprawnych OBPON.ORG.

Firma prowadzi również działalność wydawniczą i ma swoim koncie wydanie kilkunastu książek o tematyce zatrudniania osób niepełnosprawnych, jak również publikację wielu artykułów na łamach prasy ogólnopolskiej. Swoją działalność rozszerzyliśmy również o agencję zatrudnienia.

Dbamy o rozwój naszej firmy poprzez stałe podnoszenie jakości oferowanych usług co ma bezpośredni wpływ na zwiększanie przychodów. Duże znaczenie ma dla nas działalność charytatywna, której również się poświęcamy.

Kontakt
 • COLLIS
  Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Invest
  Spółka Komandytowo – Akcyjna
  02-326 Warszawa, al. Jerozolimskie 151/6

  NIP: 5213657608
  REGON: 146926796
  KRS: 0000481582
  e-mail: [email protected]
Kontakt
Imię / Nazwisko
Adres e-mail
Pytanie